Makijaż permanentny w Rzeszowie

Wykonywanie usługi makijażu pernamentnego w Rzeszowie
Makijaż permanentny
Sprawdź cenę zabiegu:
MAKIJAŻ PERMANENTNY
kreska górna 450,00zł
kreska dolna 350,00zł
kreska górna i dolna 650,00zł
kontur ust 500,00zł
kontur ust z cieniowaniem 750,00zł
kontur ust z wypełnieniem 3D 1000,00zł
brwi cień 700,00zł
brwi piórkowe 800,00zł
brwi shading ombre 900,00zł

*cena zawiera zabieg korygujący

 

Zainteresował Cię ten zabieg?
Zapraszamy na darmowe konsultacje do Strefy Piękna i Urody Bio-Derma.
Wizytę możesz umówić dzwoniąc pod numer: +48 692 569 739

 

Makijaż permanentny to zabieg dla wygodnych kobiet, które cenią perfekcję.

Dzięki niemu znacznie skraca się czas porannej stylizacji. Wystarczy tylko nałożyć podkład, korektor i błyszczyk. Można przy tym zupełnie zrezygnować z kolorowych kosmetyków oraz tuszu. Wszystko dlatego, że zostają one trwale naniesione na twarz. Makijaż permanentny w Rzeszowie w gabinecie Bio-Derma to rozwiązanie, które polecamy również paniom, które chciałyby ukryć drobne niedoskonałości. Zabieg pozwala choćby na wyrównanie konturu ust i podkreślenie brwi. Co ważne, efekty makijażu permanentnego wykonanego w naszym rzeszowskim salonie Bio-Derma prezentują się bardzo naturalnie.

Jak wygląda zabieg nakładania makijażu permanentnego?

Wszystko zaczyna się od konsultacji z klientką. Po niej linergistka wykonuje rysunek wstępny, który także jest omawiany. Później specjalistka za pomocą profesjonalnego sprzętu nanosi barwnik. W przypadku ust wyrysowywany jest kontur, który następnie wypełniany jest kolorem. Brwi natomiast mogą zostać wykonane dwoma metodami. Pierwszą z nich jest wyrysowanie pełnych kresek, druga natomiast to microblanding – polega on na zaznaczaniu poszczególnych włosków. Przed zabiegiem opracowywane partii twarzy są pokrywane żelem znieczulającym, który neutralizuje nieprzyjemne doznania związane z nakładaniem makijażu permanentnego.

W Rzeszowie w salonie Bio-Derma można także trwale podkreślić rzęsy. Usługa przeprowadzana jest z użyciem semi permanent mascary do makijażu permanentnego. Zabieg przeprowadzamy profesjonalnym kosmetykiem do rzęs, który utrzymuje się na włoskach aż do trzech tygodni.

Korzystamy z wysokiej jakości, bezpiecznych barwników

Makijaż permanentny  wykonywany jest ze szczególną starannością. Za bezpieczeństwo i doskonałe efekty zabiegu odpowiadają doświadczone i wykwalifikowane kosmetyczki. Warto zaznaczyć, że zabieg makijażu permanentnego  przeprowadzamy z wykorzystaniem wysokiej jakości naturalnych barwników. Dzięki temu prezentuje się on perfekcyjnie i bardzo długo się utrzymuje.

Co warto wiedzieć o zabiegu?

Do nakładania makijażu permanentnego w  należy się odpowiednio przygotować. Bardzo ważne, aby był on wykonywany na ustach pozbawionych opryszczki – osoby cierpiące na tę przypadłość powinny przesunąć termin zabiegu. Istotne jest również dbanie o odpowiednie nawilżenie i wygładzenie ust przed zabiegiem. W przypadku kiedy nowy kontur ust ma wychodzić poza ich naturalną linię, rekomendujemy szczególne zadbanie o skórę w tym rejonie – warto zatroszczyć się o nią, wykonując peeling lub mikrodermabrazję.

Warto także zaznaczyć, że po zabiegu makijażu permanentnego w rzeszowskim salonie Bio-Derma skóra może pozostawać delikatnie opuchnięta. Efekt ten znika po krótkim czasie. Dodatkowo kolor nakładanego pigmentu zblaknie o połowę w czasie pierwszego tygodnia po aplikacji i stanie się delikatniejszy. Po wykonaniu makijażu permanentnego w Rzeszowie w salonie Bio-Derma lingeristki zalecą pielęgnację cery jedynie starannie dobranymi kosmetykami. Co więcej, w okresie kilku dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, basenu i solarium.