Peeling koralowy – No 1 na świecie

Peeling koralowy to wspaniały , w pełni naturalny produkt do głębokiego złuszczania . Jego działanie zostało docenione przez najlepsze Kliniki na świecie , a u nas jest całkowicie nieznany . W naszym Salonie Bio-Derma Strefa Piękna I Urody posiadamy w ofercie ten cudowny produkt .

Zabieg z jego użyciem należy do zabiegów bardzo stymulujących , przeciwzarszczkowych i głęboko oczyszczających . Przeprowadzany jest w dwóch etapach . Pierwszy do umiejętne wtarcie w skórę sproszkowanego koralowca , który wbija się w naskórek , powodując delikatny stan zapalny. Oganizm zostaje poinformowany , że trzeba “wylinieć “:) jak wąż . W ciągu 3-5 dni naskórek głęboko się złuszcza . W 6 -7 dniu umawiamy pacjentkę na uzupełniający masaż , który ma na celu dokładne doczyszczenie cery . Efekt jest cudowny .Najważniejsze w tym zabiegu jest długofalowe działanie . Jeszcze przez kilka tygodni nasza skóra bedzie miała impuls do naprawy , przebudowy i regeneracji .

W tym czasie warto wprowadzić dodatkowe składniki zarówno do diety jak i na wierzch . Świetnie działa podanie osocza lub dobrych preparatów do mezoterapii igłowej . Można bardzo odmłodzić zarówno nasz wygląd jak i samopoczucie 🙂

Jeśli masz pytania pisz biodermagabinet@gmail.com lub dzwoń 692569739

Małgorzata Włodarczyk-Pazdan

(właścicielka Bio-Derma , szkoleniowiec , linergistka , kobieta dla której kosmetyka to pasja )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *