Depilacja laserowa w Rzeszowie

Depilacja laserowa Lightsheer w Rzeszowie
Depilacja laserowa LightSheer
Sprawdź cenę zabiegu:
DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER

Depilacja nóg i pleców co 8 tygodni. Pozostałe strefy co 4 tygodnie.

 CZĘŚĆ CIAŁA PROMOCJA!* KARNET 4 ZABIEGÓW
górna warga 99,00zł 340,00zł
broda 99,00zł 340,00zł
baki 99,00zł 340,00zł
policzki 99,00zł 340,00zł
brwi 99,00zł 300,00zł
szyja 99,00zł 340,00zł
uszy 99,00zł 300,00zł
kark 99,00zł 340,00zł
plecy 299,00zł 1200,00zł
klatka piersiowa 199,00zł 740,00zł
brzuch 199,00zł 740,00zł
pośladki 199,00zł 740,00zł
linia brzucha 99,00zł 300,00zł
dłonie 99,00zł 340,00zł
przedramiona 199,00zł  740,00zł
ramiona 199,00zł 740,00zł
łydki (stopy gratis) 219,00zł 840,00zł
uda 249,00zł 940,00zł
bikini

PANIE: 199,00zł
PANOWIE: 350,00zł

740,00zł
bikini głębokie z linią stringów 250,00zł

PANIE: 940,00zł
PANOWIE: 1500zł

owłosienie wokół brodawek sutkowych 99,00zł 300,00zł
pachy 199,00zł 740,00zł

PAKIETY ŁĄCZONE

 CZĘŚCI CIAŁA      CENA W PAKIECIE
twarz 349,00zł
przedramiona + ramiona 349,00zł
łydki + uda 420,00zł
łydki + uda + bikini 590,00zł
pachy + dowolna mała strefa 259,00zł
nogi + bikini + pachy + mała strefa twarzy 749,00zł
nogi + bikini + pachy + ręce +mała strefa twarzy 999,00zł
ułóż swój własny pakiet zabiegów do uzgodnienia!

 

*zakupienie pakietu gwarantuje niezmienność ceny

Zapytaj o swój indywidualny pakiet (powyżej 2 partii ciała dodatkowo 10%zniżki od ceny regularnej)

Zainteresował Cię ten zabieg?
Zapraszamy na darmowe konsultacje do Strefy Piękna i Urody Bio-Derma – Rzeszów
Wizytę możesz umówić dzwoniąc pod numer: +48 692 569 739

Depilacja Laserowa w Bio-derma Rzeszów

Wygodna i niezwykle skuteczna – właśnie taka jest depilacja laserowa. W Rzeszowie możesz skorzystać z niej w Naszym salonie Bio-Derma. Nowoczesny sprzęt oraz miła i doskonale wykwalifikowana obsługa sprawiają, że zabieg ten cieszy się dużą popularnością. Pierwsze efekty zauważalne są już po jednej sesji. Uzyskanie perfekcyjnie gładkiej skóry na stałe wymaga jednak odbycia większej liczby zabiegów.

Jak przebiega depilacja laserowa w rzeszowskiej Bio-dermia?

Zabieg rozpoczyna się od konsultacji z pacjentem, podczas której specjaliści sprawdzają czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu. Następnie ekspert ocenia stan skóry oraz kolor włosów i odpowiednio ustawia parametry wiązki lasera (dzięki temu depilacja laserowa w Rzeszowie w gabinecie Bio-Derma może zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta i jest możliwie najbardziej delikatna dla skóry). Później na skórze wykonywana jest próba. Potem skóra naświetlana jest specjalnym urządzeniem przez określony czas. Po zabiegu depilacji laserowej prosimy pacjentki, aby szczególnie dbały o skórę. Najlepiej przez okres dwóch tygodni nie wystawiać jej na słońce i pielęgnować delikatnymi kosmetykami myjącymi. Warto zaznaczyć, że nad przebiegiem depilacji laserowej w Rzeszowie w salonie Bio-Derma czuwa wykwalifikowany personel, na czele z Pawłem Glinką, lekarzem wyspecjalizowanym w zakresie medycyny estetycznej.

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej:

 • Bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu depilacji.
 • Skóra nie może być wysuszona, podrażniona. Przed zabiegiem stosuj krem lub balsam, wypij 2 litry wody.
 • Przed każdym zabiegiem nie można wyrywać włosów (wosk , depilatory , pęseta) przez okres 4 tygodni. Można je golić, przycinać lub stosować krem depilujący.
 • Stosowanie kremów lub maści z witaminą A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac, Retin A i inne), witaminą C i kwasami owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni wymaga 4 tygodni przerwy przed zabiegiem.

Przeciwwskazania:

Wiele osób chciałoby skorzystać z depilacji laserowej. Istnieją jednak przypadki kiedy nie można jej wykonać:

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • samoopalacz
 • terapia kremami z witaminą A, C, kwasy złuszczające, owocowe
 • leki i zioła fotouczulajace
 • depilacja mechaniczna
 • choroba nowotworowa
 • opryszczka , zmiany wirusowe i bakteryjne w miejscu zabiegu
 • bielactwo , łuszczyca ,rybia łuska
 • wcześniejsze niektóre zabiegi kosmetyczne i chirurgiczne

Laser medyczny LightSheer

Laser medyczny LightSheer został wytworzony oraz zatwierdzony do stosowania przez Urząd ds. Leków i Żywności w USA (FDA) zarówno w medycynie ogólnej jak i medycynie estetycznej (dermatologii) w celu:

 • usuwania zbędnego owłosienia w tym leczenia takich schorzeń jak hirsutyzm (czyli nieprawidłowego owłosienia wywołanego zaburzeniami hormonalnymi – zgodnie z Międzynarodową Klasyfikacją Chorób ICD-10 jest to jednostka chorobowa L68.0),
 • leczenia stanów zapalnych skóry tzw. PFB- Pseudofolliculitis barbae (jednostka chorobowa ICD-10 o numerze L73.1 ),
 • leczenia zmian pigmentowych (jednostki chorobowe L81.0, L81.1, L.81.4, D23),
 • zamykania naczynek krwionośnych na nogach w tym leczenie teleangiektazji żył kończyn dolnych (jednostka chorobowa I.78.0 oraz I.83, zabieg ten może być bezpiecznie wykonywany jedynie przez lekarza ze względu na możliwość groźnego w skutkach uszkodzenia naczyń krwionośnych).

W odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na usuwane niechcianego owłosienia na praktycznie każdej części ciała, firma Lumenis® postawiła sobie za cel wyprodukowanie urządzenia oferującego najlepsze rezultaty najszerszej grupie pacjentów.

Depilacja laserowa w Rzeszowie - bio-derma.pl
Urządzenie do depilacji laserowej bio-derma.pl Rzeszów

Zalety depilacji laserowej:

 • Można wykonywać zabiegi u pacjentów o różnych karnacjach, w tym na opalonej skórze, różnych kolorach włosów
 • Niepowtarzalny, odmienny system chłodzenia końcówką ChillTip™ umożliwia aktywne chłodzenie dla bezpieczeństwa i komfortu pacjenta
 • Dzięki dużym rozmiarom końcówki podczas jednego strzału zniszczeniu ulega większa liczba włosów
 • Brak zużywalnych materiałów eksploatacyjnych powoduje znacznie niższy koszt eksploatacji systemu
 • Zwarta i lekka konstrukcja umożliwia łatwy transport pomiędzy pomieszczeniami lub gabinetami
Urządzenie LightSheer™ Diode Laser System posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration). FDA to amerykańska agencja rządowa wchodząca w skład departamentu zdrowia i usług społecznych; odpowiedzialna za kontrolę żywności, suplementów diety, leków, kosmetyków, urządzeń medycznych i urządzeń emitujących promieniowanie, materiałów biologicznych i produktów krwiopochodnych w USA. Pozytywna opinia wydana przez FDA jest uznawana także poza USA za wyznacznik jakości i potwierdzenie niestwierdzenia negatywnego wpływu na zdrowie. Ponadto LightSheer™ Diode Laser System posiada także inne certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

Dzięki tym zaletom COHERENT LightSheer Diode Laser System został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji w marcu tego roku na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco.

LightSheer ET to najskuteczniejszy laser depilacyjny złoty standard na rynku światowym. Cieszy się znakomitą opinią wśród pacjentów i zasłużonym uznaniem użytkowników.

Innowacja technologiczna:

Zastosowanie matrycy diod wysokiej mocy pozwala na uzyskiwanie w sposób ciągły wysokiej gęstości energii (do 100 J/cm2).w impulsie prostokątnym o regulowanym czasie trwania (10-400 msek). Dynamiczne chłodzenie piezoelektryczne kontaktowej końcówki szafirowej będące własnością patentową producenta zapewnia ciągłe chłodzenie skóry przed, podczas i po oddaniu impulsu terapeutycznego

Innowacyjność terapeutyczna:

Efektywne chłodzenie skutecznie zapobiega oparzeniom nawet przy bardzo wysokich energiach , dzięki czemu występowanie komplikacji i powikłań jest nieznaczne (poniżej 0,1 %). Zastosowanie wydłużonego, jednorodnego impulsu o bardzo wysokiej energii emitowanego przez laser  jest możliwa dzięki bardzo wysokiej mocy efektywnej urządzenia i jego doskonałej sprawności, co pozwala na bezpieczna i niezwykle skuteczną trwałą depilację także skóry opalonej czy etnicznie ciemniejszej. Nie jest to możliwe w przypadku żadnego innego urządzenia laserowego do epilacji. Jeden z najszybszy z istniejących systemów (co skraca czas zabiegu) i najmocniejszy (co pozwala na zmniejszenie liczby seansów terapeutycznych) , zwykle jest to 4-5 zabiegów.