Paznokcie Rzeszów – manicure i pedicure

Sprawdź cenę:
MANICURE
biologiczny 25,00zł
z malowaniem 30,00zł
japoński 50,00zł
hybrydowy (french) 60-80,00zł
hybrydowy tytanowy 80,00zł
IBX 20,00zł
przedłużanie na formie lub tipsie 95-120,00zł
żel uzupełnianie 75,00zł
ściągnięcie żelu 15,00zł
parafina 20,00zł
PEDICURE
bez malowania 60,00zł
z malowaniem 70,00zł
hybrydowy 95,00zł – 120,00zł
1/2 pedicure hybrydowy (paznokcie) 60,00zł

Zainteresował Cię ten zabieg?
Zapraszamy na darmowe konsultacje do Strefy Piękna i Urody Bio-Derma Rzeszów.
Wizytę możesz umówić dzwoniąc pod numer: +48 692 569 739

Wypielęgnowane dłonie i wystylizowane paznokcie są znakiem rozpoznawczym każdej zadbanej kobiety. Dlatego, jeśli marzysz o perfekcyjnym manicure w Rzeszowie, wybierz się do salonu Bio-Derma Rzeszów. Tutaj Twoimi dłońmi zajmą się naprawdę utalentowane stylistki, które potrafią dekorować paznokcie różnymi metodami. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości kosmetyki sprawdzonych marek. To właśnie dzięki temu paznokcie nie tylko pięknie się prezentują, ale również są bardzo trwałe.

Co ważne, podczas wykonywania paznokci w Naszej Rzeszowskiej Bio-dermie  zwracamy szczególną uwagę na higienę. W pracy używamy jednorazowych akcesoriów, a wielorazowe narzędzia sterylizujemy. Zawsze najważniejsze dla nas są komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. Chcielibyśmy także podkreślić, że nasze manicurzystki nieustannie doskonalą swoje umiejętności na branżowych kursach i szkoleniach. Dzięki temu są stale na bieżąco z nowinkami z branży.

W naszej ofercie paznokci posiadamy:

  • manicure biologiczny – polega na usunięciu skórek za pomocą specjalnych preparatów oraz patyczka bez wycinania ich cążkami, opiłowaniu paznokci i wmasowaniu odżywczego kremu w skórę dłoni. Manicure jest odpowiednio przygotowany do pomalowania paznokci.
  • manicure i pedicure japoński – polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokcia oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Sprawia, że paznokcie ładnie się błyszczą i są idealnie gładkie. Efekt widoczny jest od razu.
  • manicure i pedicure hybrydowy – to trwała alternatywa dla zwykłego lakieru. Wykorzystuje się do niego specjalnego preparatu utwardzanego pod lampą UV. Nie da się go usunąć tradycyjnym zmywaczem do paznokci, lecz za pomocą specjalnego płynu. Nie ściera się, nie traci połysku i koloru. Utrzymuje się nawet do 3 tygodni.
  • manicure i pedicure french – najbardziej klasyczny i elegancki sposób malowania paznokci. Polega na nałożeniu lakieru białego na końcówki paznokci, zaś reszta płytki malowana jest na kolor beżowy, mleczny lub w odcieniu delikatnego różu.

Zajmujemy się także delikatnym usuwaniem poprzednich stylizacji paznokci.

Efektowne dekoracje paznokci

Nie lubisz nudy? Manicure może prezentować się naprawdę imponująco. Nasze stylistki potrafią namalować na paznokciach artystyczne wzory. Mogą również ozdobić płytki za pomocą naklejek, pyłków oraz kryształków. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów. Z przyjemnością doradzimy także modne stylizacje.

paznokcie rzeszów
pedicure rzeszów