Zabiegi na brwi i rzęsy

Sprawdź cenę zabiegu:
RZĘSY METODĄ 1:1
rzęsy metodą 1:1 159,00zł
uzupełnianie rzęs 99,00zł
semi permanent mascara 99,00zł (ze ściągnięciem)
rzęsy kolorowe 29,00zł
HENNA
brwi 10,00zł
rzęsy 10,00zł
regulacja 10,00zł
razem 25,00zł

Zainteresował Cię ten zabieg?
Zapraszamy na darmowe konsultacje do Strefy Piękna i Urody Bio-Derma.
Wizytę możesz umówić dzwoniąc pod numer: +48 692 569 739

Farbowanie henną

Henna najbardziej znana w kosmetyce z właściwości koloryzacyjnych. Stosuje się ją do przyciemniania rzęs i brwi, przez co stają się one bardziej wyraziste i podkreślają naturalne rysy twarzy. Pozwala także ukryć braki brwi oraz zdecydowanie podkreśla kolor rzęs.

Polecana osobom, które aktywnie uprawiają sport, noszą okulary i cenią sobie czas, bez poświęcania go na codzienne tuszowanie rzęs. Efekt utrzymuje się 2-3 tygodnie.

Regulacja brwi

Zabieg polega na skorygowaniu linii brwi i odpowiednim dopasowaniu ich do kształtu twarzy. Odpowiedni kształt brwi może łagodzić lub zaostrzać rysy, zaś pięknie wymodelowane sprawiają, że twarz nabiera charakteru i wygląda naturalnie.

Zagęszczanie rzęs metodą kępkową

Zabieg polega na zagęszczeniu, wydłużeniu naturalnych rzęs i optycznym powiększeniu oka przy użyciu króciutkich syntetycznych włosów emitujących naturalne ludzkie rzęsy. Polecany przy perfekcyjnym zakończeniu makijażu okolicznościowego – zdecydowanie zmienia jego całkowity charakter.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Metoda polega na doklejaniu jednej rzęsy syntetyczno-jedwabnej do naturalnej na całej jej długości za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych klejów. Sztuczne rzęsy są dobierane indywidualnie oraz w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć. Po takim zabiegu spojrzenie nabiera wyrazu, a oczy stają się optycznie większe. Trwałość to około 1 miesiąc bez konieczności tuszowania rzęs mascarą.

Makijaż permanentny rzęs – Semi Permanent Mascara

Wykonywany przy użyciu aplikatorów i barwnika. Trwa od 30 do 60 minut. Jest w 100% bezinwazyjny. Efekt? Naturalnie pomalowane rzęsy, mocniejszy kolor, wyraziste i kuszące spojrzenie. Utrzymuje się nawet do 3 tygodni.