Mezoterapia Igłowa RRS – Rzeszów

Mezoterapia igłowa RRS w Rzeszowie

rrs

Sprawdź cenę zabiegu:
MEZOTERAPIA IGŁOWA I DERMAPEN
DERMAPEN z użyciem kolagenu  Opcja PREMIUM*
twarz 350,00zł 450,00zł
twarz + szyja  450,00zł 550,00zł
twarz + szyja + dekolt  550,00zł 600,00zł
dodatkowo zabieg COOLING STYMULATION PROMOCJA  120,00zł

*oryginalną końcówką Dermapen12 molibdenowych igieł 33G

MEZOTERAPIA
Mezoterapia igłowa – twarz, koktail lub kwas hialuronowy 350,00zł – 550,00zł
Mezoterapia igłowa – okolice oczu, Eye Contour 150,00zł
Mezoterapia igłowa – jedna strefa twarzy, koktail lub kwas 150,00zł
Mezoterapia igłowa – twarz, szyja, dekolt 450,00zł – 470,00zł
Mezoterapia igłowa – włosy, minimum trzy zabiegi 450,00zł – 750,00zł
STYLAGE HYDRO – twarz 800,00zł
Poprawienie struktury skóry czystą krzemionką, cena ustalana indywidualnie 100,00zł – 300,00zł

Zainteresował Cię ten zabieg?
Zapraszamy na darmowe konsultacje do Strefy Piękna i Urody Bio-Derma- Rzeszów, Rynek 4
Wizytę możesz umówić dzwoniąc pod numer: +48 692 569 739

Szukasz zabiegu mezoterapii igłowej w Rzeszowie?

Mezoterapia igłowa to coś dla Ciebie jeśli chcesz skutecznie odżywić i odmłodzić cerę. Podczas zabiegu substancje odżywcze wprowadzane są bezpośrednio w głąb skóry (aż do skóry właściwej), dzięki czemu efektywnie oddziałują na jej wszystkie warstwy. Mikronakłucia pobudzają procesy regeneracyjne w skórze, które są dodatkowo intensyfikowane przez aplikowane preparaty. Co więcej, dzięki mezoterapii igłowej poprawia się także mikrokrążenie cery, a więc jej komórki stają się lepiej dotlenione. Zabieg skutecznie rewitalizuje skórę, wyraźnie ją odmładza i spowalnia procesy starzenia. Daje także bardzo dobre rezultaty w zwalczaniu zmarszczek mimicznych oraz przeciwdziała wypadaniu włosów. Pacjenci cenią tę metodę z uwagi na doskonałe efekty, które są widoczne w bardzo krótkim czasie.

Mezoterapia igłowa to doskonała metoda profilaktyki starzenia się skóry, oddalająca moment pojawienia się zmarszczek. Jest również pierwszym krokiem w poprawianiu kondycji i wyglądu skóry, jej odmłodzenia oraz rewitalizacji. Polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu substancji leczniczych lub preparatów mających opóźnić proces starzenia się skóry. Wykorzystuje roztwory zwane koktajlami, które stanowią mieszaninę substancji rewitalizujących i regenerujących dobieranych w zależności od potrzeb.

Wskazania do zabiegu:

 • Zmarszczki powierzchowne i głębokie;
 • Wiotkość skóry, utrata elastyczności;
 • Skóra naczynioruchowa;
 • Skóra szara pozbawiona blasku;
 • Nadmierna suchość;
 • Rozstępy;
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej, lokalne otłuszczenie;
 • Cellulit;
 • Wypadanie włosów.

Jak wygląda mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa w gabinecie Bio-Derma rozpoczyna się od wnikliwej konsultacji z kosmetyczką. Specjalistka wyklucza przeciwwskazania do zabiegu i dobiera koktajl odżywczy dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry. W jego skład wchodzą m.in. witaminy, mikroelementy, peptydy biomimetyczne, aminokwasy oraz duża dawka kwasu hialuronowego, znanego ze swoich dobroczynnych właściwości dla skóry.

Podczas mezoterapii igłowej substancje odżywcze wprowadzane są w głąb skóry za pomocą delikatnych mikronakłuć. Kosmetyczka wykonuje je w regularnych odstępach, za pomocą sterylnej strzykawki z małą igłą. Są one prawie bezbolesne, jednak dla zwiększenia komfortu pacjenta, możemy dodatkowo posmarować cerę kremem znieczulającym. Zabieg trwa około 50 minut.

Bezpośrednio po zabiegu na skórze mogą być widoczne miejsca, w które został wprowadzony preparat. Drobne siniaki i zaczerwienienie powinny zniknąć w przeciągu maksymalnie 48 h, zwykle jednak pacjenci mogą wrócić do normalnego funkcjonowania już po 24 h. Aby uniknąć ich powstawania, na tydzień przed mezoterapią igłową warto stosować kremy pielęgnacyjne z wysoką zawartością witaminy K.

Możemy zagwarantować, że zawsze robimy wszystko, aby w jak najwyższym stopniu zatroszczyć się o komfort i bezpieczeństwo pacjentów. W czasie zabiegu korzystamy jedynie z jednorazowych akcesoriów, a skórę odżywiamy wysokiej klasy preparatami sprawdzonych marek.

Przeciwwskazania:

 • Choroby infekcyjne skóry;
 • Alergie na składniki koktajlu;
 • Zaburzenia krzepliwości krwi;
 • Zażywanie leków p/krzepliwych (również aspiryny na kilka dni przed zabiegiem);
 • Choroby autoimmunologiczne, zapalenie mięśnia sercowego;
 • Skłonność do bliznowacenia skóry;
 • Ciąża i okres karmienia;
 • Niewyregulowana cukrzyca;
 • Stany zapalne skóry.

Spektakularne efekty zabiegu

Najlepsze efekty mezoterapia igłowa daje wtedy, gdy przeprowadzana jest w seriach. Do wyraźnego odmłodzenia i odżywienia skóry wystarcza zwykle od 3 do 6 sesji, odbywających się co dwa tygodnie. Z mezoterapii igłowej nie powinny korzystać m.in. kobiety w ciąży, osoby z alergiami skórnymi, cukrzycą, opryszczką i zaburzeniami krzepliwości krwi.

Mezoterpia igłowa z koktajlem witaminowym to sprawdzony sposób na opóźnienie procesów starzenia się skóry!

Czas zabiegu : 40 – 50 min

Zapraszamy!

Rzeszów, Rynek 4