Profesjonalne peelingi HL

Peelingi medyczne
Peelingi medyczne HL
Sprawdź cenę zabiegu:
PEELINGI MEDYCZNE HL
1 kwas zabieg na twarz 150,00zł
2 kwasy zabieg na twarz 180,00zł
2 kwasy zabieg dla skóry twarzy, szyi i dekoltu 220,00 – 250,00zł
5 zabiegów z 2 kwasami dla skóry twarzy, szyi i dekoltu 880,00 – 1000,00zł (jeden zabieg gratis!)
5 zabiegów pielęgnacyjnych twarzy z 1 kwasem 600,00zł (jeden zabieg gratis!)
5 zabiegów pielęgnacyjnych twarzy z 2 kwasami 720,00zł
oczyszczanie manualne dopłata 50zł

Zainteresował Cię ten zabieg?
Zapraszamy na darmowe konsultacje do Strefy Piękna i Urody Bio-Derma.
Wizytę możesz umówić dzwoniąc pod numer: +48 692 569 739

Produkty HL zostały stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania kosmetologiczne, szereg badań i testów. Linia peelingów chemicznych została stworzona i przebadana w firmowych laboratoriach – dzięki temu stosowanie kuracji peeelingami HL daje maksimum efektów przy możliwie najbardziej skróconym czasie stosowania.

W składzie peelingów HL można znaleźć naturalne kwasy AHA/BHA i retinol. Wzbogacono je również mieszankami roślinnymi. Dzięki temu są one podstawą podczas wszystkich zabiegów profesjonalnych HL PROFESSIONAL SKINCARE.

W naszym salonie możesz znaleźć zabiegi, które są oparte o serię PROFESJONALNYCH PEELINGÓW HL.

  • WHITE PEEL – do wszystkich typów skóry. Zwiększa poziom nawilżenia skóry i sprawia, że staje się ona bardziej elastyczna. Działa rozjaśniająco i ujednolica koloryt.
  • I ALPHA PEEL – do wszystkich typów skóry, może być stosowany u kobiet w ciąży. Rozjaśnia i ujednolica cerę, zmniejsza oznaki starzenia się.
  • II ANTI AGE PEEL – zastosowanie do wszystkich typów skóry, szczególnie do cery ze zmarszczkami. Spowalnia procesy starzenia się skóry, redukuje zmarszczki i sprawia, że skóra staje się bardziej gładka i ujędrniona.
  • III BALANCE PEEL – przeznaczony do skóry tłustej i trądzikowej. Zmniejsza przebarwienia po trądziku, redukuje widoczność blizn, usuwa stany zapalne skóry. Zdecydowanie poprawia ogólny wygląd cery.
  • IIII RENEV PEEL – do skóry wymagającej, która potrzebuje szybkiej i potężnej odnowy. Znacznie zmniejsza głębokość pojawiających się zmarszczek, wygłasza je przez co skóra staje się wyraźnie odmłodzona. Usuwa przebarwienia i plamy starcze, poprawiając ogólny wygląd cery.